פתרונות בקרת טמפרטורה ואיסוף נתונים - אי.אם.סיסטמס אינטגרייטד סולושנס
ליעוץ והדגמה

 

03-5233848
תפריט ראשי

 
 
 
 
 
 
 

מיפויי טמפרטורה למקררים

 

מיפוי הינו תהליך בו בודקים את באזור האחסון את פיזור ואחידות הטמפרטורה במספר נקודות בחלל ( מקרר, מחסן מכולה חדרי קור משאית וכ') בו נדרשת בקרת טמפרטורה, וזאת על מנת שניתן יהיה לאחסן את המוצרים בצורה אופטימלית.

 

"נוהל 126- תנאי אחסון והובלה של תכשירים" של משרד הבריאות מגדיר שכל מקררי תרופות ומחסני תרופות חייבים לעבור מיפויי טמפרטורה על מנת שניתן יהיה לאחסן בהם תרופות.

"נוהל 130- תנאי הפצה נאותים לתכשירים" של משרד הבריאות מגדיר שמקררי תרופות ומחסני תרופות חייבים לעבור מיפויי טמפרטורה, ומיפויי טמפרטורה ולחות במחסנים וברכבים כדי שניתן יהיה לשנע ולאחסן בהם תרופות.

 

אי אם סיסטמס הינה ספקית מובילה של מערכות ניטור טמפרטורה אלחוטית פיתחה ומספקת  מערכות ושרות למיפויי טמפרטורה למקררים, חדרי קור, מחסנים מבוקרי טמפרטורה, אינקובטורים, רכבים להובלת תרופות ציידניות וחדרים מבוקרי טמפרטורה באמצעות מערכת Plug & Play אלחוטית לקריאת טמפרטורה ולחות.

 

המערכת המותאמת לביצוע מיפויי טמפרטורה, כוללת יחידת משדר אלחוטית וחיישני טמפרטורה ולחות אלחוטיים ומכויילים המשמשים גם כאוגרי נתונים אלחוטיים המציגים את נתוני אונליין את נתוני מיפויי הטמפרטורה ללא צורך בפריקת הנתונים וללא צורך בתשתית במערכת WEB  בענן.

אי.אם.סיסטמס אינטגרייטד סולושנס בע"מ   |   טלפון: 03-5233848   |   פקס: 1533-5233848   |   משלוח דואר: ת.ד-1341 חולון 5811202

הפעל נגישות