תפריט ראשי
 

 

מיפויי טמפרטורה למקררים

 

מיפוי הינו תהליך בו בודקים את באזור האחסון את פיזור ואחידות הטמפרטורה במספר נקודות בחלל ( מקרר, מחסן מכולה חדרי קור משאית וכ') בו נדרשת בקרת טמפרטורה, וזאת על מנת שניתן יהיה לאחסן את המוצרים בצורה אופטימלית.

 

"נוהל 126- תנאי אחסון והובלה של תכשירים" של משרד הבריאות מגדיר שכל מקררי תרופות ומחסני תרופות חייבים לעבור מיפויי טמפרטורה על מנת שניתן יהיה לאחסן בהם תרופות.

"נוהל 130- תנאי הפצה נאותים לתכשירים" של משרד הבריאות מגדיר שמקררי תרופות ומחסני תרופות חייבים לעבור מיפויי טמפרטורה, ומיפויי טמפרטורה ולחות במחסנים וברכבים כדי שניתן יהיה לשנע ולאחסן בהם תרופות.

 

אי אם סיסטמס הינה ספקית מובילה של מערכות ניטור טמפרטורה אלחוטית פיתחה ומספקת  מערכות ושרות למיפויי טמפרטורה למקררים, חדרי קור, מחסנים מבוקרי טמפרטורה, אינקובטורים, רכבים להובלת תרופות ציידניות וחדרים מבוקרי טמפרטורה באמצעות מערכת Plug & Play אלחוטית לקריאת טמפרטורה ולחות.

 

המערכת המותאמת לביצוע מיפויי טמפרטורה, כוללת יחידת משדר אלחוטית וחיישני טמפרטורה ולחות אלחוטיים ומכויילים המשמשים גם כאוגרי נתונים אלחוטיים המציגים את נתוני אונליין את נתוני מיפויי הטמפרטורה ללא צורך בפריקת הנתונים וללא צורך בתשתית במערכת WEB  בענן.

מיפויי טמפרטורה למקררים

 

לקבלת פרטים נוספים

 

בטלפון 03-5233848 או באימייל: office@em-sys.co.il