תפריט ראשי
 
מידע נוסף
תפריט
מידע נוסף לנושאים נוספים לחצו כאן

 

בקר טמפרטורה

 

מרגישים שקר? אצלנו שומרים על הטמפרטורה- בקר טמפרטורה מקצועי ואמין רק ב"אי. אם. סיסטמס"/
אנחנו באים לבקר אתכם! - בקר טמפרטורה מקצועי ואמין אצלנו ב"אי. אמ. סיסטמס"

חברת "אי. אם. סיסטמס אינטגרייטד סולושנס בע"מ" הוקמה ב-2004. לחברה ניסיון רב שנים בפיתוח והענקת פתרונות הנדסיים, בדגש על התמחות ייחודית בתחום בקרה וניטור טמפרטורה עם החברות הגדולות במשק. החברה מספקת פתרונות אופטימליים טכנולוגים מתקדמים, החל מעבודה עם חברות גדולות במשק ועד חברות קטנות, תוך שימת דגש על מקצועיות, אמינות וקדמה טכנולוגית.


מה שעומד מול עיננו בתהליכי העבודה בתחום בקרת טמפרטורה הינם שירות ומוצר אמין וזריז, יושרה, ושיתוף פעולה תוך ליווי הלקוח והתאמה אישית לכל אורך תהליך העבודה.

בקרה וניטור טמפרטורה הינם נדבכים חשובים כשמדובר על שמירה ואיכות המוצר לכל אורך תהליך שרשרת הקירור.


אנו ב"אי. אם. סיסטמס" מעניקים לכם פתרונות ייעודיים ומקצועיים בתחומי מערכות ניטור של טמפרטורה ולחות במגוון תחומים.

 

 

בקר טמפרטורה

 

 

שימושים בבקרה וניטור טמפרטורה

בקר טמפרטורה משמש לניטור ומעקב אחר טמפרטורת החומר, המים או החדר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, כשבמקרים מסויימים עולה הצורך באוגר טמפרטורה. השימוש באוגר טמפרטורה מסייע לבצע בקרה וניטור שוטפים תוך הפקה של דוחות נתונים.  


בקר הטמפרטורה חייב להיות אמין ומדוייק באופן האופטימלי ביותר. לצורך כך אנו עובדים עם חיישני טמפרטורה איכותיים במיוחד על מנת להתריע במידת הצורך לגבי חריגה בטמפרטורה, וזאת בעבודה באמצעות אוגר נתונים אינטרנטי המפיק ומספק דוחות דיגיטליים אודות הטמפרטורה הנמדדת. כמו כן אנו מציעים אוגר טמפרטורה חד פעמי במקרים שאין צורך במעקב וניטור קבועים. במקרים של חריגה במדידת טמפרטורה אנו מציעים לכם לעבוד עם המערכת המקצועית שלנו, כשהייחוד שלה הוא שליחת התרעות טמפרטורה לנייד.

 

רגש טמפרטורה

במקרים רבים, לאורך כל שלבי בקרת הטמפרטורה, אנו משתמשים בחיישני טמפרטורה הנקראים גם בשם "רגש טמפרטורה". חיישן הטמפרטורה והלחות עובד באמצעות גלאי שעובד על גלי אינפרא אדום, ולמעשה מזהה את הטמפרטורה וממיר את עוצמת החום הנמדדת לקנה מידה מספרי, שבסופו של דבר מעביר זאת אל מסד נתונים לצורך קריאה באמצעות מערכות בקרה וצגים. יתרה מכך, החיישן נבנה ומתוכנן באופן שיתאים למוצרים שונים, עם אפשרות לאיחוד עם חיישני לחץ שערכם משתנה על פי כמות הלחץ שמופעלת עליו. התמחות בולטת נוספת שלנו הינה בתחום הקירור, וזאת על ידי בניית חיישני טמפרטורה אלחוטיים למקררים, על מנת לייתר את ההתעסקות עם חוטים וחיבורים מיותרים.


ב"אי. אמ. סיסטמס" תוכלו למצוא מערכות אגירת נתונים מהמתקדמות בשוק. אנו מציעים פתרונות לאגירת נתונים באופן עצמאי. שימוש נפוץ לכך הוא בתחום הרפואה בו קיים צורך לרישומי טמפרטורות מאורגנים ומקצועיים, לעריכת מקבץ נתונים והתרעות און ליין.

ב"אי. אמ. סיסטמס" אנו מציעים פתרונות של בקרה וניטור טמפרטורה לרבות חיישני טמפרטורה, התראות טמפרטורה לנייד, אגירת נתונים דיגיטליים ומערכות אלחוטיות לרישום נתונים. אנו עובדים עם מגוון חברות בתחומים שונים, החל מתחום הרפואה, בתי מרקחת וחדרי תרופות, ועד ענף הקייטרינג והמזון, סופרמרקטים, גלידריות ומחסנים. כמו כן התמקצענו בענפי החקלאות, חממות, משקי ביצים ומשלוחים.


בעבודה רבת שנים בתחומים שונים, צברנו מוניטין גבוה בתחום בקרה וניטור טמפרטורה, והענקת פתרונות ייעודיים ומותאמים אישית ללקוח. 

 

 

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות בטלפון 03-5233848 או האימייל: office@em-sys.co.il

 

 

 

לקבלת פרטים נוספים

 

בטלפון 03-5233848 או באימייל: office@em-sys.co.il