תפריט ראשי
 
ארכיון
תפריט
ארכיון לנושאים נוספים לחצו כאן

אוגר טמפרטורה לאיסוף נתונים

 

אוגר טמפרטורה הוא מכשיר מדידה, אשר מודד את הטמפרטורה עבור מוצרים שונים בתעשיית המזון, בתעשיית התרופות, במשלוחים ובתחומים רבים נוספים הנוגעים למדידת טמפרטורות. לאחר המדידה, מתקיים רישום הנתונים ולבסוף, אגירת טמפרטורה אשר מתבצעת במרווחי זמן קבועים ונשמרת בזכרון הפנימי של האוגר. אגירת טמפרטורה ורישום נתונים מאפשרים לנו לעקוב אחרי הטמפרטורה במקומות בהם חשוב לשמור על טמפרטורה קבועה: במשאיות קירור והקפאה, במחסנים, בחדרים נקיים, בבתי מרקחת, במכולות ועוד. אוגר טמפרטורה מהוה פתרון יעיל, קומפקטי וחסכוני לאיסוף ואגירת נתוני טמפרטורה במקומות שונים.

 

בכדי להתחיל באגירת הנתונים, יש להניח את האוגר במיקום הרצוי, להגדיר את מרווחי המדידות ואת מספר המדידות הרצויים, ולהתחיל במדידה. ככל שהחיישן של אוגר הטמפרטורה קרוב יותר למוצר, כך הנתונים המתקבלים מדויקים יותר. גודלו הקטן של המכשיר מהווה יתרון רב - הוא מאפשר לבצע מדידות בחללים בגדלים שונים, ולהתקרב למוצרים ששמירה על הטמפרטורה שלהם חשובה לנו, וכך להגדיל את רמת הדיוק של המדידה.

 

אוגר טמפרטורה עם תצוגה מאפשר לצפות בטמפרטורת המינימום, המקסימום, והטמפרטורה האחרונה אשר נמדדה על ידי אוגר הטמפרטורה. בנוסף, כאשר הטמפרטורה בחדר משתנה, מתקבלת התראה על כך. טווח המעלות אשר ניתן למדוד משתנה: טווח המעלות יכול להגיע אף ל- 200 מעלות ועד ל- 1200 מעלות. אוגר יקר יותר יכול למדוד טווח רחב יותר של מעלות. לכל דגם של אוגר טמפרטורה יש קיבולת זכרון משלו, וניתן אף להגיע עד מעל ל- 32,500 מדידות. מרווחי הזמן האפשריים לביצועי המדידות הם כל שנייה ועד כל 12 שעות.

 

 

בשוק ישנם אוגרי טמפרטורה בעלי חיבור USB למחשב, כך שניתן לחברם וכך להעלות את הנתונים ולקרוא אותם בקלות. השימוש באוגר פשוט מאד, ולא מצריך למידה רבה. תוכנת המרת הנתונים מהאוגר למחשב קלה לשימוש, ומאפשרת הצגה רחבה ומדויקת של הנתונים, לבקרה קפדנית של התהליך.

לרכישה ומידע נוסף 03-5233848 או באימייל: office@em-sys.co.il

 

לקבלת פרטים נוספים

 

בטלפון 03-5233848 או באימייל: office@em-sys.co.il

 

 

 

 

בניית אתרים