פתרונות בקרת טמפרטורה ואיסוף נתונים - אי.אם.סיסטמס אינטגרייטד סולושנס
ליעוץ והדגמה

 

03-5233848
תפריט ראשי

 
 
 
 
 
 
 

אוגרי נתונים- Data Logger

 

אוגר נתונים אלחוטי

אוגר הנתונים האלחוטי משמש לתחומים רבים כמו מחסנים, מזון, משלוחים, רפואה ועוד. האוגר פשוט לתפעול ומבצע איסוף נתונים בטכנולוגיה מתקדמת, הוא מכיל בתוכו רגש טמפרטורה קטן שמבצע את המדידות, אוגר זה מאפשר מדידות טמפרטורה במקומות בהם חיווט יכול להיות מסובך או מסרבל, משום שאינו מצריך כבילה. האוגר מצוין לאיסוף נתונים לאורך שרשרת הקירור.

לרכישה ומידע נוסף 03-5233848 למידע נוסף: sales@em-sys.co.il

 

אוגר נתונים חד פעמי

אוגר נתונים USB לטמפרטורה באמצעות חיבור פשוט לפתח הUSB שבמחשב ניתן להגדיר טווחי טמפרטורה ולהפיק דוחות ותרשימים צבעוניים מאוגר הנתונים USB לטמפרטורה. האוגר מתאים למגוון רחב של שימושים אוגר נתונים למקפיאים

אוגר נתונים לחדרי תרופות, אוגרי נתונים, למקררים, אוגרי נתונים להובלות ומשלוחים ועוד וכל זאת משום טווח דגימות הטמפרטורה הנרחב שלו- הטווח נע בין +80° עד -40° מעלות צלסיוס עם דיוק של ±0.5° מעלת צלסיוס. את האוגר פשוט מניחים במקרר/מכולה/ארגז או כל חדר בו רוצים למדוד את הטמפרטורה והאוגר מבצע אגירת נתונים כך שבכל זמן נתון ניתן לראות את טמפרטורת המקסימום, טמפרטורת המינימום, והטמפרטורה האחרונה אותה מדד על הצג של האוגר. כמו כן ישנו חיווי של התרעות טמפרטורה במידה ויש חריגה מהטווחים שהוגדרו.  

לרכישה ומידע נוסף 03-5233848 למידע נוסף: sales@em-sys.co.il

 

אוגר נתונים טמפרטורה ולחות

אוגר נתוני לחות וטמפרטורה מתאים לאגירת נתונים בתחום המזון, אגירת נתונים למשלוחים, אגירת נתונים למחסנים, אגירת נתונים לחדרים נקיים ועוד. כמו כן האוגר אוגר כ32,000 קריאות והוא מכיל בתוכו רגש טמפרטורה ולחות, אוגר נתונים זה מאפשר בקרה ושליטה על חריגות בטמפרטורה באמצעות צג מובנה המכיל תצוגה מתחלפת של טמפרטורת מקסימום, מינימום וטמפרטורה אחרונה שנמדדה וגם מציג התרעה על חריגה בטמפרטורה באמצעות כיתוב.

לרכישה ומידע נוסף 03-5233848 למידע נוסף: sales@em-sys.co.il

 

אוגר נתונים מינאטורי נייד

אוגר קטן שכולל רגש טמפרטורה פנימי גודלו כגודל מטבע וחיישן הטמפרטורה מסוגל לטווח טמפרטורה של -40° עד +80° מעלות צלסיוס, באפשרותך לחבר את אוגר הנתונים המיניאטורי למחשב ולדפיס דוחות וגראפים צבעוניים. אוגר הנתונים המיניאטורי הוא נייד וקומפקטי וניתן לחברו אפילו למחזיק מפתחות מתאים לבדיקת טמפרטורות ואיסוף נתונים מתאים במיוחד לשרשרת הקירור, משלוחים, צידניות אך גם לתחום התעשייה, המזון, הרפואה האיחסון ולפונקציות רבות נוספות.

 

לרכישה ומידע נוסף 03-5233848 למידע נוסף: sales@em-sys.co.il

 

אי.אם.סיסטמס אינטגרייטד סולושנס בע"מ   |   טלפון: 03-5233848   |   פקס: 1533-5233848   |   משלוח דואר: ת.ד-1341 חולון 5811202

הפעל נגישות